• JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

 

Światowy Dzień Ziemi

 

22 kwietnia w sali gimnastycznej w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi rozegrał się szkolny etap gminnego projektu ekologicznego p.t. „Nawet dzieci segregują śmieci”.

 

Każda z klas od czwartej do szóstej zaprezentowała plakat oraz piosenkę, których tematyka poświęcona została ekologii. Niektórym występom towarzyszyły niezwykle ciekawe układy choreograficzne, dlatego jury miało niełatwe zadanie! Ostatecznie zwyciężyły dwie klasy ex aequo: IVa i Vd. Będzie dogrywka, gdyż tylko jedna klasa może zwyciężyć i przejść do gminnego etapu konkursu. Trzymamy kciuki za oba zespoły. Niech zwyciężą najlepsi!

 

dz2

zapisy

ava

projekt i wykonanie: synermedia.pl
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Korzystanie z serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Facebook Slider