Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia w sali gimnastycznej w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi rozegrał się szkolny etap gminnego projektu ekologicznego p.t. „Nawet dzieci segregują śmieci”.

Każda z klas od czwartej do szóstej zaprezentowała plakat oraz piosenkę, których tematyka poświęcona została ekologii. Niektórym występom towarzyszyły niezwykle ciekawe układy choreograficzne, dlatego jury miało niełatwe zadanie! Ostatecznie zwyciężyły dwie klasy ex aequo: IVa i Vd. Będzie dogrywka, gdyż tylko jedna klasa może zwyciężyć i przejść do gminnego etapu konkursu. Trzymamy kciuki za oba zespoły. Niech zwyciężą najlepsi!